sobota, 29 grudnia 2012

Mój przepiękny stosik grudniowy :)


Przedstawiam Wam mój pierwszy, oficjalny stosik książkowy. Uroczy, prawda? No normalnie nie mogę się na niego napatrzeć, dlatego stoi na wprost mojego łóżka i codziennie rano, zaraz po przebudzeniu przyglądam mu się z dumą. Chcecie poznać jego historię? 
1. "Doktorzy" Erich Segal- książka zdobyta na finta.pl
2. "Primavera" Mary Jane Beaufrand- z promocji, tylko 8.90! 
3. "Wróżbiarze" Libba Bray- również zdobyta na finta.pl, niedługo pojawi się recenzja :)
4. "Żelazny król" Julie Kagawa- z biblioteki
5.. "Dotyk Julii" Tahereh Mafi- z biblioteki
6. "Trafny wybór" J.K Rowling- długo oczekiwana przeze mnie książka, dostałam ją w prezencie od Mamy
7.  "Więzień nieba" Carlos Ruiz Zafon- również prezent z którego bardzo się cieszę ^^
8.  "Biała wilczyca" Theresa Revay- z biblioteki
9.  "Nigdy i na zawsze" Ann Brashares- z wymiany na LC
10. "Trzynasta opowieść" Diane Setterfield- z wymiany na LC
11. "Opowieści niesamowite" Edgar Allan Poe- również z bardzo udanej wymiany na LC

Na chwilę obecną przeczytałam dopiero "Białą wilczycę" i "Primaverę" więc cieszę się straszliwie, że jeszcze tak wiele przygód książkowych przede mną! A przed Wami kolejne recenzje :)

8 komentarzy:

 1. stosik? Ty to nazywasz stosikiem? Bliżej mu do Skytowera niż do stosiku. Cheers Paulinko!;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja Droga, wspaniałości! Widzę, że mamy podobne gusta czytelnicze. Nigdy i na zawsze kupiłam kilka miesięcy temu i nie mogę doczekać się lektury. Biała wilczyca leci do mnie z promocji na Weltbildzie. Również kupiłam Primaverę za grosze :) Trzynasta opowieść została przeze mnie przeczytana w tamtym miesiącu i do dzisiaj pamiętam jej niesamowity klimat.

  Wspaniały stos, mogłabym się pod nim podpisać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy stosik:) Bardzo podobał mi się "Więzień nieba" oraz "Dotyk Julii". Byłam niestety rozczarowana lekturą zachwalanej wszędzie książki "Nigdy i na zawsze", dlatego czekam również na Twoją recenzję;) Pozostałych nie miałam okazji czytać, ale chętnie podkradłabym "Trafny wybór":P
  Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny stosik! Naprawdę! Trafny wybór bym Ci podkradła :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. "Trafny wybór" -jak dla mnie książka rewelacyjna,"Więzień nieba" jest mi nieznany aczkolwiek książka "Cień wiatru" absolutnie nie przypadła mi do gustu,myślę więc,że twórczość Zafona nie dla mnie :). Poluję na "Wróżbiarzy", przeglądałam w Empiku i mnie zaintrygowała.Ogólnie ciekawy stosik,miłego czytania :)
  Pozdrawiam booksundmusic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie cuda tutaj masz! :) Zazdroszczę szczególnie "Białej wilczycy", "Trafnego wyboru", "Dotyku Julii", a także "Doktorów". Przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 7. "Trafny Wybór" szczególnie mnie interesuje, ale inne pozycje też ciekawe. Bardzo dobra pozycja to "Doktorzy". Samych dobrych chwil w świecie książkowym życzę i 0 rozczarowań ;)Pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 8. też mam książkę "Doktorzy" ;) Dostałam ją od jednej lekarki jak byłam w szpitalu. Czekam na recenzję albo daj znać jak przeczytasz bo chciałabym wiedzieć czy jest fajna ;p

  OdpowiedzUsuń